Набрали чинність зміни до Угоди про уникнення подвійного оподаткування із Швейцарією
Nexia DK пропонує ознайомитися з окремими новинами Інформаційного бюлетеня Nexia DK про податки, право та звітність в Україні за період із 10 по 16 листопада 2020 року.
Набрали чинність зміни до Угоди про уникнення подвійного оподаткування із Швейцарією
Міністерство закордонних справ України повідомило про набрання чинності з 16.10.2020р. міжнародного договору України - Протоколу між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України та Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал.
Джерело: лист МЗС від 20.10.2020р. №72/14-618-2240
Виключені під час перевірки суми ПДВ у зв’язку з несвоєчасною реєстрацією ПН: чи можна включити до ПК суми після реєстрації?
Платник податку має право включити до складу податкового кредиту суми ПДВ, які під час документальної перевірки були виключені зі складу податкового кредиту у зв'язку з несвоєчасною реєстрацією постачальником податкових накладних в ЄРПН, у тому податковому (звітному) періоді, в якому вони зареєстровані в ЄРПН, або у будь-якому наступному податковому (звітному) періоді, але не пізніше ніж через 1095 календарних днів з дати складення податкових накладних. Платник податку, який застосовує касовий метод податкового обліку, має право включити такі суми ПДВ до податкового кредиту у вищезазначених звітних періодах за умови оплати постачальнику вартості товарів/послуг, а якщо така оплата відбулася після закінчення 1095 днів з дати складення такої податкової накладної - не пізніше ніж через 60 календарних днів з дати такої оплати.
Про це повідомила Державна податкова служба України від 10.11.2020р. у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ЗІР.
Звіт про контрольовані операції: штрафні санкції
У разі якщо у поданому платником податку Звіті не співпадає загальна сума контрольованої операції у розрізі окремого контрагента, зазначена у основній частині з загальною сумою, зазначеною у додатку, або у разі, якщо загальну суму контрольованої операції зазначено по окремому контрагенту лише в додатку або лише в основній частині Звіту, такі помилки є виключно порушенням порядку складання Звіту та можуть розглядатися як технічна помилка і не призводять до застосування штрафної санкції згідно з абзацом третім п. 120.4 ст. 120 ПКУ.
Про це повідомила Державна податкова служба України від 10.11.2020р. у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ЗІР.