Наслідки несвоєчасної реєстрації податкової накладної
Nexia DK пропонує ознайомитися з окремими новинами Інформаційного бюлетеня Nexia DK про податки, право та звітність в Україні за період із 24 по 30 липня 2018 року
Наслідки несвоєчасної реєстрації податкової накладної
ДФС у Індивідуальній податковій консультації від 06.07.2018р. №2999/6/99-99-12-02-01-15/ІПК зазначила, що відповідальність платників за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких податкових накладних в ЄРПН встановлено статтею 120.1 Кодексу. При цьому статтею 120.1 Кодексу не визначено виключень щодо застосування штрафних санкцій за порушення терміну реєстрації податкових накладних в ЄРПН.
ЄСВ працівнику, який після виходу з відпустки відпрацював неповний місяць
Найманим працівникам за основним місцем роботи, які після виходу з будь-якої відпустки, визначеної ст. 4 Закону N 504, крім відпустки без збереження заробітної плати відповідно до п. 18 частини першої ст. 25 Закону N 504, відпрацювали неповний місяць, в якому загальна сума нарахованого доходу за місяць не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, та ставки ЄВ у розмірі 22 відсотка.
Про це ДФС зазначила у роз'ясненні, розміщеному у розділі 301.04.01 Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу ЗІР.
Порядок обміну іноземних валют
У Постанові Національного банку України від 24.07.2018р. №86 вказано, що банки зможуть купувати іноземну валюту за кошти клієнтів для обміну на іншу іноземну валюту, потрібну для виконання ними зобов’язань за зовнішньоекономічними договорами на міжбанківському валютному ринку та/або на міжнародному валютному ринку, тоді як раніше операція з обміну на іншу іноземну валюту здійснювалась виключно на міжнародному валютному ринку.