Який код типу об’єкта нерухомості необхідно вказати в декларації з податку на нерухоме майно?
Декілька податкових накладних на одну суму передоплати
Податкова накладна складається окремо на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). Тому складання двох або більше податкових накладних у випадку отримання попередньої оплати товарів/послуг однією сумою не відповідає нормам Податкового кодексу та не дає можливості ідентифікувати операції.
Про це йдеться в Індивідуальній податковій консультації Державної фіскальної служби України від 10.10.2019р. №713/6/99-00-07-03-02-15/ІПК
Який код типу об’єкта нерухомості необхідно вказати в декларації з податку на нерухоме майно?
У разі неможливості самостійного визначення суб'єктом господарювання функціонального призначення об'єкта нерухомості (його частин) на підставі документів, що підтверджують право власності, у порядку, визначеному Класифікатором, із використанням Методики, платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, доцільно звернутися до Державного науково-дослідного інституту автоматизованих систем у будівництві Міністерства розвитку громад та територій України за отриманням Висновку.
Таку відповідь надала Державна податкова служба України від 12.02.2020р. в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ЗІР.
ФОП може вільно витрачати кошти з бізнес-рахунків за умови сплати всіх податків
Державна податкова служба в базі “ЗІР” від 06.02.2020р. опублікувала роз’яснення, в якому констатується, що фізична особа - підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунка, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством.